Púdrové obočie

TRVÁCNOSŤ

18 až 24 mesiacov

CENA

200 €

ČAS

3 hodiny

PROFESIONALITA

Konzultácia pred zákrokom

Púdrové tetovanie obočia

Púdrové obočie je obľúbeným trendom vo svete permanentného make-upu, ktorý strhol kozmetický priemysel útokom. Táto technika, známa aj ako ombre brows alebo tieňované obočie, je skvelým spôsobom, ako dosiahnuť definované no zároveň jemné, prirodzene vyzerajúce obočie, ktoré vydrží až dva roky.

Čo je púdrové obočie?

Je to typ semipermanentného make-upu, ktorý na obočí vytvára jemný púdrový gradient. Na rozdiel od tradičného tetovania obočia, ktoré môže vytvoriť drsný, hranatý efekt. Púdrové obočie predstavuje jemné podfarbenie pomocou malých bodiek pigmentu na vytvorenie jemného, práškového vzhľadu.

Ako sa postup vykonáva?

Aspoň dva dni pred zákrokom je potrebné absolvovať konzultáciu, aby klient vedel ako procedúra bude prebiehať, čomu sa pred procedúrou vyhnúť, čo ho čaká po tetovaní, prekonzultujú sa všetky zdravotné kontraindikácie a môže sa spraviť alergický test.

Vytvorenie púdrového obočia
trvá približne dve a pol až 3 hodiny. Pred samotným tetovaním sa s vami majsterka porozpráva, aby určila požadovaný tvar a farbu obočia.


Tvar obočia
si vymeria a nakreslí špeciálnymi pomôckami. Následne, ak je klientka s tvarom obočia spokojná prichádza na rad tetovanie. 

 

Pomocou strojčeku a pigmentu vytvára kĺzavými pohybmi malé bodky, ktoré postupne vytvoria mäkké, prirodzene vyzerajúce obočie. Začiatky obočia a vrchná línia sú vytieňované dostratena, aby sme získali jemné obočie bez ostrých neprirodzených línií. 

 

Po ukončení procedúry dostanete balíček kozmetiky na domácu starostlivosť a pokyny na následnú starostlivosť, aby sme zabezpečili čo najlepšie výsledky hojenia.

Porovnanie obočia pred začatím služby prúdového obočia, obočia počas procedúry a výsledného prúdového obočia

Ako bolí púdrové obočie?

Púdrové obočie je jedna z najpríjemnejších techník tetovania. Pretože na koži cítiť len jemné povrchové škrabkanie, nie je cítiť žiadna bolesť. Počas procedúry sa použije znecitlivujúci gél na minimalizáciu nepohodlia počas procedúry. Preto je veľmi pravdepodobné, že si pri tejto procedúre aj pospíte. 🙂

Aké sú výhody púdrového obočia?

Púdrové obočie má niekoľko výhod. V prvom rade sú skvelou voľbou pre ľudí s riedkym alebo tenkým obočím, ktorí chcú plnší a výraznejší vzhľad.

Je ideálnym riešením pre ľudí s mastnejšou, pórovitejšou alebo problematickou pleťou. Taktiež predstavuje riešenie pre tých, ktorým sa v minulosti neuchytil v koži microblading alebo potrebujú prekryť jemné pozostatky starého pigmentu.

 

Púdrové obočie tiež vydrží dlhšie v porovnaní s inými technikami a vyžaduje si minimálnu údržbu. Vďaka čomu je pohodlnou voľbou pre tých, ktorí majú zaneprázdnený životný štýl.

 

Navyše púdrové obočie zvýrazní vašu prirodzenú krásu, vaše oči budú vyzerať otvorenejšie a jasnejšie, dokonca dokáže spraviť jemný liftingový efekt.

Pred Po

Púdrové obočie – ako dlho vydrží

Púdrové obočie vydrží až dva roky. Trvanie púdrového obočia závisí od niekoľkých faktorov, ako je napríklad typ pokožky, farba pigmentu, starostlivosť o obočie po zákroku a ďalšie. Na obnovenie pigmentu a vzhľadu obočia sa zvyčajne odporúča tetovanie opakovať po 12 až 18 mesiacoch.
Preto je dôležité mať na pamäti, že púdrové tetovanie obočia nie je trvalé tetovanie. To znamená, že farba bude postupne blednúť a strácať intenzitu, čím vznikne prirodzenejší vzhľad.