Kozmetika

Dostupnosť

voľne termíny aj cez víkend

CENA

od 35€ do 60€

ČAS

od 45 do 90 minút

PROFESIONALITA

Certifikovaná kozmetička

ČISTIACE OŠETRENIE AKNÓZNEJ PLETI

Ošetrenie ideálne na problematickú, aknóznu a mastnú pleť s rozšírenými, upchatými pórmi. V prípade, že sa vyskytujú na pleti zápaly, komedóny (čierne bodky) odporúčame hĺbkové manuálne čistenie, pri ktorom sa upchaté mazové žľazy otvoria a prečistia.

 

Počas procedúry používame produkty, ktoré sú zamerané na prečistenie, detoxikáciu a dezinfekciu pokožky. Pleť je zbavená odumretých kožných buniek. Zároveň regulujeme nadmernú tvorbu mazu, ktorá zapríčiňuje upchávanie pórov. Pleť je po ošetrení prejasnená, vyhladená, póry sú menej viditeľné, farebný tón pleti zjednotený.

 
Kozmetika - ČISTIACE OŠETRENIE AKNÓZNEJ PLETI

obrázok pred a po, autor salón BEAUTYMO

LIFTINGOVÉ ANTI-AGE OŠETRENIE s prístrojom LUXCEAR

Omladzujúce ošetrenie ideálne na zrelú pleť, ktorá prejavuje známky starnutia, vrásky, ochabnuté kontúry, stratu pevnosti a pružnosti. Ošetrenie viditeľne pozdvihne, obnoví a spevní pokožku.

 

Využívame neinvazívny prístroj Luxcear, ktorý v sebe spája funkcie elektroporácie, ultrazvuku a rádiofrekvencie naraz. Pleť je vďaka tejto technológii vypnutejšia a plnšia. Používané produkty zabezpečia odstránenie starých kožných buniek, masážou podporujeme spevnenie a pružnosť pokožky, eliminujú sa jemné vrásky, zlepšuje sa prekrvenie a spevňujúc ochabnuté kontúry. Dodávame pleti výživu, hydratáciu, regeneráciu buniek.

 

 

Omladzujúce Liftingové Anti-age ošetrenie LUXCEAR ideálne na zrelú pleť, ktorá prejavuje známky starnutia, vrásky, ochabnuté kontúry, stratu pevnosti a pružnosti.

obrázok pred a po, autor salón BEAUTYMO

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE (60 MINÚT)

Hĺbkovo hydratačné ošetrenie pre suchú, napnutú, dehydrovanú, matnú pleť, ktorá potrebuje hydratovať, vyživiť a rozjasniť. Pri tomto ošetrení využívame najmä produkty, ktoré odstránia zrohovatenú vrstvu kožných buniek, vďaka čomu dokážu následne preniknúť hydratačné látky do hlbších vrstiev. Pleť je po ošetrení intenzívne hydratovaná, vyživená, má zdravý lesk, zjednotený farebný tón a pôsobí zdravo a sviežo.

Kozmetika - Hĺbkovo hydratačné kozmetické ošetrenie pre suchú, napnutú, dehydrovanú, matnú pleť, ktorá potrebuje hydratovať, vyživiť a rozjasniť.

ilustračný obrázok zdroj internet

UPOKOJUJÚCE OŠETRENIE CITLIVEJ, ZAČERVENANEJ PLETI A ROSACEI (60 MINÚT)

Ošetrenie vhodné pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu a podráždeniu. Zároveň je toto ošetrenie ideálne pre ľudí trpiacich rosaceou. Používame produkty, ktoré majú za úlohu pleť ukľudniť, stiahnuť začervenanie, zjemniť a vyživiť. Dochádza k okamžitej úľave od suchej, napnutej či precitlivenej pleti.

Kozmetika - Ošetrenie vhodné pre citlivú pleť so sklonom k začervenaniu a podráždeniu.

ilustračný obrázok zdroj internet