Phibrows Microblading

TRVÁCNOSŤ

12 až 18 mesiacov

CENA

200 €

ČAS

3 hodiny

PROFESIONALITA

Konzultácia pred zákrokom

ČO JE TO MICROBLADING

Microblading je metóda tetovania obočia, ktorou dokážeme získať krásne a zároveň prirodzené obočie. Takto vytetované obočie je na nerozpoznanie od toho skutočného.

PREČO SA MICROBLADING NAZÝVA AJ ČEPIEĽKOVÁ METÓDA?

Pri tomto kozmetickom zákroku sa tetujú jednotlivé chĺpky pomocou pera, na konci ktorého sú umiestnené malé ihličky – čepieľky. Preto sa táto metóda nazýva aj čepieľková metóda.

DETAILNÁ PRÁCA CHĹPOK PO CHĹPKU

Pero sa namáča do pigmentu a vykresľuje sa chĺpok po chĺpku. Pigment sa aplikuje iba do vrchnej vrstvy pokožky, vďaka čomu je zásah do pokožky minimálny, nezanecháva poškodenie pokožky vo forme jaziev či neželaných modrých a červených odtieňov. Používame výhradne tie najkvalitnejšie produkty od značky PhiAcademy.

POSTUP TETOVANIA OBOČIA

Pokožka sa v prvom kroku vydezinfikuje. Následne sa obočie vymeria špeciálnym PhiKompasom, s ktorým sa vyznačia hlavné body podľa symetrie tváre. Každá klientka má tvár jedinečnú, preto je dôležité dbať na jej špecifiká. Prirodzené chĺpky v obočí sa príliš netrhajú. Vytrháme iba tie, ktoré sú mimo požadovaného tvaru. Snažíme sa zachovať vždy čo najviac z toho prirodzeného.

Ceruzkou sa vykreslí obrys obočia. Vyberieme vhodný pigment, pri ktorom sa riadime najmä farbou prirodzených chĺpkov a pokožky.  Keď je klientka s tvarom obočia spokojná, vytetujú sa jednotlivé chĺpky.

 

Procedúra trvá približne 3 hodiny, z toho zaberie 1 hodinu samotné vymeriavanie a kreslenie ceruzkou. 

AKO BOLÍ PHIBROWS MICROBLADING

Zo začiatku je tetovanie jemne bolestivé, väčšinou je bolesť prirovnávaná k vytrhávaniu obočia. Počas procedúry sa aplikuje tekuté anestetikum, po ktorom už nebudete cítiť žiadnu bolesť.

Pred Po

balíček kozmetiky na domácu starostlivosť zdarma

Po microbladingu dostanete balíček kozmetiky na domácu starostlivosť (obrázok nižšie), ktorú je potrebné nasledujúcich 7 dní dodržiavať.

čo je to korekcia obočia

Microblading sa skladá z dvoch sedení. Približne po 6 týždňoch je potrebné absolvovať korekciu. Pri korekcii sa doplní pigment, ktorý mohol počas hojenia v niektorých miestach vypadnúť. Ostatné chĺpky sa znovu zvýraznia, aby sa pigment správne usadil v pokožke a aby sme zabezpečili jeho dlhotrvácnosť. 

Ako dlho mi vydrží microblading?

Trvácnosť microbladingu je približne 1,5 roka od korekcie. Potom začne pigment postupne blednúť až sa úplne stratí.

Ako sa pripraviť na microblading?

Pred zákrokom odporúčame absolvovať konzultáciu, pri ktorej sa dozviete všetky podrobné informácie. V prípade, že máte extrémne citlivú pokožku alebo trpíte alergiou na niektoré zložky v kozmetických produktoch, odporúčame objednať sa u nás na alergický test minimálne 48 hodín pred procedúrou. 

Balíček kozmetiky na domácu starostlivosť