Laminácia Obočia

TRVÁCNOSŤ

4 týždne

CENA

35€ + 12€ farbenie

ČAS

90 minút

PROFESIONALITA

Individuálny prístup

Čo je to laminácia obočia

Laminácia obočia predstavuje vyčesanie prirodzených chĺpkov obočia do požadovaného tvaru. Vďaka čomu, dokážeme skrotiť aj hrubé neposedné chĺpky. Ako výsledok vytvoríme plné, husté a upravené obočie.

Laminácia obočia, čo musím vedieť

Klientky sa častokrát boja toho, že budú mať chĺpky neprirodene vyčesané, zafixované a tvrdé na niekoľko týždňov. To je však, jeden z najväčších mýtov laminácie! Práve naopak, chĺpky budete mať poddajnejšie a jemnejšie. Vďaka čomu, si môžete obočie každý deň učesať podľa vašej nálady. Napríklad strapaté alebo uhladené, je to len na vás 🙂

Prečo je farbenie obočia pri laminácii dôležité

K laminácii odporúčame doplniť farbenie obočia, vďaka čomu prekryjeme redšie miesta a docielime, tak krásne definovaný tvar. Taktiež, vám obočie podľa potreby upravíme voskom alebo pinzetou. Na koniec, po laminácii a farbení obočia aplikujeme výživný kokteil, ktorý dodáva chĺpkom objem a hydratáciu.

Pre koho je laminácia obočia vhodná

 • Tenké obočie, ktoré dokážeme vyčesať tak, aby pôsobilo hrubšie
 • Lamináciou obočia docielime optický lifting a omladenie tváre,
 • Neposlušné tvrdé chĺpky spravíme jemnejšími a ľahko tvarovateľnými. Potom ich stačí len prečesať kefkou,
 • Lamináciou dokážeme pekne prekryť, aj starý permanentný make up,
 • Je to ideálny spôsob úpravy obočia na leto.

Pre koho laminácia obočia nie je vhodná

 • V prípade, že máte v obočí medzeru,
 • Výrazne chýbajú chĺpky v obočí,
 • Ak sú chĺpky veľmi jemné a slabé alebo strihané.
Pred Po

Čo ak pre mňa laminácia obočia nie je vhodná

V takýchto prípadoch odporúčame podstúpiť skôr úpravu a farbenie obočia prírodnou Hennou aspoň 4-5 krát v rozpätí približne 3 týždňov, ktorá podporuje rast chĺpkov. Aj v kombinácii s domácou starostlivosťou prostredníctvom našej výživy Brow oil, ktorou posilníme vlasové folikuly, vyživíme chĺpky a podporíme ich rast. Následne, môžete podstúpiť lamináciu obočia.

Starostlivosť o obočie po laminacii

Starostlivosť o obočie po laminácii je veľmi jednoduchá no zároveň veľmi dôležitá. Po prvé, odporúčame aby ste si obočie každý deň prečesali akýmkoľvek fixačným gélom, aby ste udržiavali jeho požadovaný tvar po celý mesiac. Nemajte obavy, zaberie vám to len pár sekúnd, nakoľko chĺpky budete mať po laminácii ľahko tvarovateľné.
Po druhé, by ste nemali zabúdať ani na jeho výživu. Podobne, ako po farbení vlasov u kaderníčky používate masku pre hydratáciu a výživu vlasov, tak isto by ste mali používať výživu na obočie po laminácii či farbení. Zabezpečíte si, tak zdravé, pevné chĺpky a podporíte rast nových. A preto odporúčame náš Brow oil, ktorý si môžete kúpiť u nás v salóne.

Čo nerobiť po laminácii obočia

Odporúčame, aby ste sa 24 hodín po procedúre vyhli vode, saune, pare, nadmernému poteniu alebo mechanickému treniu. Vždy používame, iba kvalitné a bezpečné produkty, s ktorými nehrozí žiadne poškodenie obočia.

Alergický test pred lamináciou obočia

Používame iba kvalitné, bezpečné a overené produkty. Vďaka, ktorým nehrozí žiadne poškodenie obočia. V prípade, že máte extrémne citlivú pokožku alebo trpíte alergiou na niektoré zložky v kozmetických produktoch, je možné spraviť alergický test minimálne 48 hodín pred procedúrou.

KONTRAINDIKÁCIE LAMINÁCIE OBOČIA

 • Tehotenstvo,
 • Sklon k alergiám,
 • Poškodená pokožka alebo kožná choroba v oblasti obočia,
 • Rekonvalescencia očného okolia po úraze alebo operácii oka,
 • Čerstvý permanentný make up (treba počkať do úplného zahojenia),
 • Pred lamináciou nepoužívať exfoliačné prípravky ako napr. Kyselina glykolová, kyselina mliečna, kyselina salicylová, retinol,
 • Pred lamináciou nepodstupovať mezoterapiu, mikrodermabráziu, BB Glow.