Lash lifting & Lashbotox

TRVÁCNOSŤ

6 až 8 týždňov

CENA

42 €

ČAS

90 minút

PROFESIONALITA

Individuálny prístup

Čo je to Lash lifting & Lashbotox

Lash lifting & Lashbotox je procedúra, pri ktorej sa vytočia, nafarbia a vyživia vaše prirodzené mihalnice. Je vynikajúcou alternatívou pre tých, ktorí uprednostňujú prirodzene upravený zovňajšok, potrebujú zregenerovať mihalnice po dlhodobom nosení umelých mihalníc, alebo ich jednoducho prestalo baviť každodenné používanie špirály.

Môžem po Lash Liftingu používať špirálu?

Veľkou výhodou však je, že ak si chcete mihalnice predsa len ešte viac zvýrazniť, môžete si na ne pokojne naniesť špirálu. Špirála vám vytočené mihalnice nijako nepoškodí.

Výhody Lash liftingu

Pri tejto procedúre sa pracuje iba s vašimi prirodzenými riasami, nedopĺňa sa nič umelé, takže si môžete bez obáv “pošúchať” oko, chodiť do sauny, či používať očné tiene.

Ako dlho vydrží Lash lifting

Vytočenie vydrží počas celého životného cyklu mihalníc, čo je približne 6-8 týždňov. Po tomto období začínajú postupne rásť nové riasy a staré pomaly vypadávajú. Vytočenie, teda lash lifting je možné opakovať každých 8 týždňov.

Prečo používame Lashbotox na mihalnice

Lashbotox predstavuje vyživujúcu kúru, ktorá vďaka obsahu prospešných látok ako napr. kyselina hyalurónová, keratín, bambucké maslo či vitamín E dodá mihalniciam potrebnú výživu. Zvyšuje tak objem prirodzenej mihalnice, uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne ich posilňuje.

Farbenie mihalníc

Procedúra lash lifting & Lashbotox zahŕňa aj farbenie mihalníc, vďaka čomu celý efekt zvýrazníme. Mihalnice vďaka tomu vyzerajú ešte dlhšie a hustejšie. Lashbotox a farbenie je možné opakovať po 4 týždňoch.

Pred Po

AKo sa musím starať o mihalnice

24 hodín je potrebné vyhýbať sa vode, saune, nadmernému poteniu a mechanickému treniu. Používame iba kvalitné a bezpečné produkty, s ktorými nehrozí žiadne poškodenie mihalníc.

Alergický test

Používame iba kvalitné a bezpečné produkty, s ktorými nehrozí žiadne poškodenie mihalníc. V prípade, že máte extrémne citlivú pokožku alebo trpíte alergiou na niektoré zložky v kozmetických produktoch, je možné spraviť alergický test minimálne 48 hodín pred procedúrou.