O NÁS

Mgr. Monika Franko

CEO, PHIBROWS ARTIST
Kozmetička a N
echtová dizajnérka

Monika, zakladateľka a majiteľka Beautymo, certifikovaná Kozmetička a Nechtová dizajnérka, PHIBROWS ARTIST.

Tetovanie obočia, Phibrows Microblading, Lash lifting, Laminácia obočia, Henna brows, Gél lak, Gélové nechty, Manikúra

Volám sa Monika Franko Škodová a som zakladateľkou BEAUTYMO. Moja vášeň začala v roku 2009 keď som mala 15 rokov. Staršia sestra ma zobrala na veľtrh nechtového dizajnu, kde som minula všetky moje našetrené úspory a nakúpila si prvú nechtovú výbavu 🙂

Moje študijné zameranie však veľmi nenaznačovalo, že sa vydám cestou beauty biznisu. Vyštudovala som bilingválnu obchodnú akadémiu a Medzinárodný manažment Univerzity Komenského.

Počas strednej školy som absolvovala akreditovaný kurz Manikúra a Nechtový dizajn. Nechty som však robila iba ako hobby.

Počas vysokej školy som začala pracovať v nechtovom salóne, vďaka čomu som získala cenné skúsenosti z praxe. No stále som si myslela, že moja profesijná cesta sa po škole bude uberať skôr ekonomickým smerom niekde v korporáte.

Neskôr som získala titul Phibrows Artist v prestížnej celosvetovo uznávanej Phibrows Academy. Následne som absolvovala kurz Lash Lifting & Lashbotox.

Postupne som si začala uvedomovať, že beauty svet už pre mňa nie je len koníček, ale naozajstná vášeň, ktorej sa chcem venovať naplno. V roku 2019 som popri ukončovaní VŠ absolvovala akreditovaný kurz Kozmetička, vďaka čomu som si mohla splniť svoj sen a otvoriť vlastný salón.

Salón sme spolu s priateľom, ktorý sa stará o všetky technické a marketingové úlohy, otvorili 10.10.2019. Prvý rok som pracovala sama. Už vtedy som však vedela, že chcem vytvoriť príjemné pracovné prostredie pre ďalšie šikovné ženy, ktoré budú zdieľať túto vášeň so mnou. Mojim cieľom bolo vytvoriť miesto, kde sú spokojné zákazníčky, ale rovnako aj moje kolegyne, ktoré budú do práce chodiť s radosťou a bez stresu.

V súčasnosti sme v tíme už štyri – ja, Simonka, Zuzka a Ninka. Som šťastná, že sa mi podarilo s dievčatami vytvoriť naozaj profesionálny a zároveň priateľský tím, v ktorom si vzájomne pomáhame a dôverujeme. A aj vďaka tomu sa u nás cítite vždy príjemne 🙂

Monika Franko - Beautymo

NAVŠTÍVTE BEAUTYMO

Robíme krásne krajšími

Simonka

Nechtová dizajnérka

Simonka, precízna a kreatívna certifikovaná nechtová dizajnérka.

Simonka je precízna a kreatívna certifikovaná nechtová dizajnérka, ktorá sa stará o spokojnosť vašich rúk.

Gél lak, Gélové nechty, Manikúra, Umelé mihalnice, Laminácia obočia,
Henna brows

Zuzka

Kozmetička

Zuzka, vyštudovaná a certifikovaná kozmetička, ponúka širokú škálu služieb v Beautymo Kozmetickom a Nechtovom salóne.

Zuzka je vyštudovaná kozmetička, zaručuje kvalitu a relaxáciu pri starostlivosti o pleť.

Kozmetika, Lash lifting, Laminácia obočia, Henna brows, Telové ošetrenie, Depilácia, Líčenie

Ninka

Masérka

Ninka, certifikovaná masérka s jedinečným dotykom, prináša úľavu a pohodu počas masáže.

Ninka, certifikovaná masérka s jedinečným dotykom, ktorá vám prináša úľavu a pohodu počas masáže.

Masáže tváre a tela, Bankovanie

Beautymo

Kozmetické a Nechtové Štúdio

Naším cieľom je ponúknuť nadštandardné služby spojené s príjemným prostredím a individuálnym prístupom. Záleží nám na spokojnosti každej jednej klientky. Chceme, aby ste sa na každú Vašu návštevu tešili a vnímali ju nie len ako príležitosť na skrášlenie, ale aj ako zaslúžený kúsok relaxu.

 

Precíznosť a kvalita u nás nie sú len prázdne slová, práve naopak. Na každú procedúru máme vyhradený dostatočný (nadštandardný) čas, aby sme sa Vám mohli venovať na 120%, a aby ste zo salónu odchádzali vždy spokojné. Každá žena by si mala v tejto uponáhľanej dobe dopriať trochu času pre seba, zabudnúť na problémy každodenného života a nechať sa hýčkať rukami odborníkov s ľudským a priateľským prístupom. Radi Vás počúvame nie len keď nám hovoríte o Vašich predstavách nových nechtíkov ale aj o vašich starostiach či radostiach, ktoré nám život prináša.

 

V našom salóne Beautymo ponúkame služby Phibrows Microblading, Lash lifting & Lashbotox, Gélové nechty a Gél lak.

Pracujeme s tými najkvalitnejšími značkami ako sú PhibrowsAcademy, Violet lashes či Ruscona.

 

U nás nezískate službu, u nás získate zážitok 

Beautymo salon krasy