Gélové Nechty

TRVÁCNOSŤ

3 až 5 týždňov

CENA

Nové nechty - 55 € + zdobenie (1-5 €)

CENA

Doplnenie - 45 € + zdobenie (1-5 €)

ČAS

3 hodiny

7 najčastejšich otázok o službe gélové nechty v nechtovom salóne beautymo v Bratislave

1. Sú pre mňa gélové nechty vhodné?

Gélové nechty sú riešením pre dámy, ktoré túžia po dlhých nechtoch, ktoré im vydržia bez akýchkoľvek úprav celé 4 týždne. Základom kvalitných gélových nechtov je precízna prístrojová manikúra, ktorá zabezpečí, nielen krajší výsledok ale aj dlhšiu trvácnosť.

2. Ako sa robia gélové nechty?

Na predĺženie nechtov používame papierové šablónky. Je to moderná a veľmi šetrná metóda. Pod voľný okraj nechtu sa zastrčí papierová šablónka, na ktorú sa nanesie gél do požadovanej dĺžky a tvaru. Po vytvrdnutí v led lampe sa šablónka jednoducho odlepí od gélu a zostane pevný, pekne vymodelovaný necht. Nechty sa ešte obrúsia aby sme dosiahli dokonalý jednotný tvar a nanesie sa požadovaná farba a zdobenie. Takto predĺžené nechty pôsobia  na pohľad prirodzene a zároveň máte pocit ako by boli Vaše vlastné práve vďaka tomu, že nie je na nechte nalepený umelý plastový tip.

3. Prečo sa nepoužívajú umelé tipy?

Lepenie umelých tipov poškodzuje Vaše nechty, nakoľko sa používajú silné lepidlá, ktoré narúšajú prirodzenú nechtovú platničku. Dochádza aj k častejšiemu lámaniu nechtov, pretože práve uvoľnený alebo zle nalepený tip je častou príčinou zlomeného nechtu.

4. Aké sú Výhody gélových nechtov?

Gélové nechty sú vhodné pre dámy, ktoré majú krátke, lámajúce sa či štiepiace nechty. Aplikácia gélu pomôže nechty spevniť a predísť tak ich lámaniu. Dokonca sú riešením pre tie z Vás, ktoré máte problém s okusovaním nechtov alebo nechtových kožičiek. Väčšina dám s týmto zlozvykom práve vďaka gélovým nechtom prestane. 

Gélové nechty pred dorobením nových, počas doplnenia, po dolpnení

5. Ako dlho mi vydržia gélové nechty? 

Životnosť gélových nechtov je 3-5 týždňov. Záleží to od kvality Vašich prírodných nechtov, od toho ako rýchlo Vám nechty rastú, od záťaže ktorej nechty vystavujete a samozrejme od kvality prevedenej práce. 

6. Ako prebieha doplnenie (dorábka) gélových nechtov?

Po 3-5 týždňoch sa robí doplnenie, pri ktorom sa opatrne zbrúsi farebný gél, opäť spravíme prístrojovú manikúru, nanesieme nový gél a urobíme nové zdobenie podľa Vašich predstáv. Pri zbrusovaní nedochádza k poškodeniu prírodných nechtov. Robíme to veľmi opatrne a po prirodzenom nechte prechádzame s brúskou či pilníkom len minimálne, samozrejme s nástavcami a pilníkmi určenými práve na prírodné nechty. 

7. Prečo je dôležité podbrúsenie gélových nechtov?

Dôležitou súčasťou doplnenia je zbrúsenie nechtov aj zo spodnej časti. Takto predídeme zatáčaniu sa nechtov smerom dole, tzv. “orlie drápy”. Najčastejšie sa tento problém vyskytuje na ukazovákoch. Podbrúsenie je potrebné najmä pri dlhých nechtoch, ktoré prirodzene rastú smerom dole.