Gél Lak

TRVÁCNOSŤ

2.5 až 4 týždne

CENA

38 € + zdobenie (1-5 €)

ČAS

90 minút

PROFESIONALITA

Dôraz na detaily

6 najčastejšich otázok o službe gél lak v nechtovom salóne beautymo v Bratislave

1. Čo je to Gél lak?

Procedúra pri ktorej sa vaše nechty ošetria prístrojovou manikúrou a následne sa potiahnu vrstvou gél laku. Gél lak sa nanáša vo viacerých tenkých vrstvách, aby zabezpečil dostatočnú pevnosť no zároveň pôsobil prirodzene.

2. Prečo je manikúra dôležitá?

Precízna manikúra je základom každého nechtového ošetrenia. Vďaka detailnému opracovaniu nechtovej kožičky a nechtovej platničky zabezpečíme nie len krajší a čistý vzhľad ale aj predĺžime životnosť samotného gél laku.

3. Predlžujú sa nechty gél lakom?

Nechty sa pri tejto procedúre nepredlžujú. Je vhodný pre tie dámy, ktoré túžia po dokonale upravených nechtoch po dobu niekoľkých týždňov ale zároveň chcú aby ich manikúra vyzerala jemne a prirodzene.

4. Možem isť na gél lak, ak mám zničené alebo štiepiace sa nechty?

Vďaka nadštandardnej kvalite materiálov je možné aplikovať gél lak aj na slabé či rozštiepené nechty. Pre takéto nechty je to práve výborný spôsob ako podporiť ich rast a spevniť nechtovú platničku a to nielen navonok ale aj zvnútra. To je možné napríklad vďaka gél laku so skleným vláknom, ktorý dodá nechtom výnimočnú odolnosť proti zlomeniu, alebo prasknutiu. Zároveň obsahuje kalcium a vitamíny E a B5, ktoré počas aplikácie prenikajú hlboko do nechtovej platničky a regenerujú ju až do odstránenia manikúry.

Gel lak - pred a po

5. Ako dlho mi vydrží gél lak na nechtoch?

Trvácnosť takejto manikúry je 2,5 – 4 týždne. Po tomto období je na nechtoch viditeľný odrast a je potrebné nechty doplniť. Starý materiál sa jemne zbrúsi, tak aby na nechtovej platničke ostala tenká vrstva podkladového gél laku a nedošlo k jej poškodeniu a následne sa opäť nanášajú nové vrstvy gél laku – podkladová, farebná a vrchná lesklá či matná vrstva.

6. Prečo Neodstraňujeme vrstvy gél laku z nechtov acetónovými odstraňovačmi?

Materiál neodstraňujeme acetónovými odstraňovačmi, nakoľko zbytočne vysušujú nechtovú platničku a môžu spôsobovať diskomfort zákazníčkam náchylným k tvorbe ekzémov, so zádermi či s citlivejšou pokožkou.