Zoštíhľujúce a spevňujúce telové ošetrenie postavy

Dostupnosť

voľne termíny aj cez víkend

CENA

44€

ČAS

90 minút

PROFESIONALITA

Certifikovaná kozmetička

Luxcear: Inovatívne riešenie pre redukciu celulitídy a formovanie postavy

Čo je to celulitída

Celulitída je bežný estetický problém, ktorý postihuje mnoho žien. Ide o nerovnosti a jamky v pokožke, ktoré vznikajú v dôsledku ukladania tukových buniek a zhoršenej mikrocirkulácie. Mnoho žien sa snaží bojovať proti celulitíde a formovať si svoju postavu rôznymi spôsobmi, ale nie vždy dosahujú požadované výsledky.

Našťastie existuje inovatívne riešenie, ktoré môže pomôcť redukovať celulitídu a formovať postavu – zoštíhľujúce a spevňujúce telové ošetrenie postavy prístrojom Luxcear. Luxcear je moderný prístroj, ktorý kombinuje viaceré funkcie a technológie na dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Hlavná funkcia Luxcear

Jednou z hlavných funkcií Luxcear je neinvazívna mezoterapia nazývaná aj elektroporácia. Elektroporácia je metóda v kozmetike a medicíne, ktorá využíva elektrické impulzy na vytváranie mikrokanálikov v pokožke a umožňuje preniknutie účinných látok do jej hlbších vrstiev. Táto technika sa používa na zlepšenie absorpcie kozmetických prípravkov a terapeutických látok, čo vedie k efektívnejšiemu a rýchlejšiemu dosiahnutiu výsledkov. Tieto látky pomáhajú rozpúšťať tukové bunky, zlepšujú mikrocirkuláciu a stimulujú tvorbu kolagénu, čo vedie k redukcii celulitídy a zlepšeniu štruktúry pokožky.

Okrem neinvazívnej mezoterapie ponúka Luxcear aj ďalšie funkcie, ktoré pomáhajú pri formovaní postavy. Patrí sem napríklad rádiofrekvencia, ktorá využíva teplo na zahrievanie tukových buniek a stimuláciu kolagénu. Tým dochádza k zúženiu tkaniva, vyhladeniu pokožky a zlepšeniu jej pevnosti a elasticity.

Ďalšou účinnou technológiou je ultrazvuk. Ultrazvuková terapia pôsobí na tukové bunky a rozkladá ich, čo vedie k ich následnému vylučovaniu organizmom. Tým sa zlepšuje kontúra tela a redukuje sa viditeľnosť celulitídy.

Zoštíhľujúce a spevňujúce telové ošetrenie postavy LUXCEAR je nielen efektívne, ale aj bezpečne a pohodlné pre klientov. Prístroj je navrhnutý tak, aby poskytoval optimálne výsledky bez potreby invazívnych postupov alebo dlhej rekonvalescencie.

Ako rýchlo môžem očakávať výsledky?

Pri každom telovom ošetrení je dôležitá pravidelnosť. Na začiatok odporúčame absolvovať kúru pozostávajúcu z 5 až 10 ošetrení. Ošetrenia by sa mali absolvovať 2-3 krát týždenne. Následne odporúčame pre udržiavanie postavy chodiť 1 krát mesačne.

Ako prebieha ošetrenie?

Najprv vám naša kozmetička urobí peeling, ktorý odstráni odumreté kožné bunky. Následne sa spraví prístrojové ošetrenie so špeciálnym zoštíhľujúcim gélom. V ďalšom kroku sa urobí ručná masaž, ktorá rozprúdi lymfatický systém. Potom sa aplikuje formujúci škoricový zábal, ktorý sa nechá pôsobiť približne 20 minút. Na záver sa pokožka očistí a vy sa už len tešíte z hladkej prekrvenej a zdravej pokožky 🙂

Zoštíhľujúce a spevňujúce telové ošetrenie postavy s prístrojom Luxcear

Mala by som dodržiavať špeciálnu domácu starostlivosť?

Odporúčame piť dostatok vody, aby sa z tela rýchlejšie odplavovali odpadové látky, ktoré sa tak nezačnú ukladať do tukových tkanív. Dôležitým faktorom je samozrejme zdravá životospráva a pravidelný pohyb.

Aké časti tela sa môžu ošetrovať?

Najžiadanejšími partiami sú zadné stehná a zadok, ošetrenie je však veľmi účinné aj na brucho, paže či predné stehná.

Je potrebná rekonvalescenia?

Nie, pri procedúre nedochádza k porušeniu pokožky. Ide o bezbolestnú metódu. Pokožka bude len jemne začervenaná vďaka prekrveniu, to však do pár hodín ustúpi.